Destination Unknown – Live Tracking

Parta Freeride Guides jezdí každoročně od první vločky do poslední břečky a ve spojení s THE NORTH FACE připravili celosezónní projekt DESTINATION UNKNOWN, který dokumentuje jejich cesty za tím nejlepším prachem a nejintenzivnějšími zážitky. Jejich dobrodružství a pohyb můžete sledovat na této stránce a Instagramu @doneznama. A pokud v sobě naleznete odvahu, můžete se i zúčastnit některé z jejich výprav.

.
Ondřej Pekárek o Freeride Guides:

Vždy jsme se snažili být rychleji v resortu, kde zrovna nasněžilo, než ostatní. K tomu jsme využívali a stále využíváme obytné vozy, které nám dávají právě tu výhodu, být v pravý čas na pravém místě.

V resortu se nám dařilo a daří nacházet panenské pláně. Nikdy jsme nebyli líní si pro tu top jízdu dne dojít o trošku dál. Tím objevujeme nové a nové možnosti za hranicemi areálu, které jsou běžným freeriderům skryté.

Postupem času nám už bylo málo vyrážet na místa, která dokonale známe v Alpách. A tak začalo naše objevování nových exotických freeridových destinací. Od Balkánu, Skandinávie po Velký Kavkaz. Uvědomili jsme si, že v tu chvíli nás už nebaví pouze hledání dokonalých sjezdů, ale že nás čím dál tím víc naplňuje poznávání nových kultur, gastronomie nebo zvyků. Zkrátka hledání nových možností, protože celý svět je jeden velký freeride!

A tím bychom chtěli dát i vám možnost vyzkoušet si, jaké to je hledat prašan v obytném voze. Mít možnost výhledů na oceán a sjet až k jeho hladině. Brázdit nekonečné pláně Velkého Kavkazu. Nakoupit si na trhu v Teheránu. Dát jablko divokému koni na Islandu. Objevit a zažít to, proč děláme freeride již 10 let a pořád nás neskutečně baví!